In onze gemeente wordt er kinderopvang van baby’s en peuters van 0 tot 3 jaar georganiseerd door onthaalouders aangesloten bij de Kinderopvangdienst Gezinsbond en door vier zelfstandige opvanginitiatieven of créches.

CD&V Sint-Gillis-Waas steunt reeds vele jaren de onthaalouders via de Kinderopvangdienst. Maar ook de zelfstandige opvanginitiatieven in onze gemeente willen wij steunen met een (starters)premie, want het is belangrijk dat er voldoende opvang is in onze gemeente voor kinderen van 0 tot 3 jaar.

  • Kinderopvang

Welkom bij CD&V. Onze websites maken gebruik van cookies om jouw gebruikservaring te optimaliseren. Lees onze Cookies Policy voor meer informatie. Ons cookiebeleid en deze voorkeuren gelden voor alle CD&V-websites. Door op 'Akkoord' te klikken, ga je akkoord met de geselecteerde cookies.